Latvia360.com

IERAUGI VAIRĀK!

Virtuāla Latvija

LATVIA360.COM - VIRTUĀLS CEĻVEDIS PA LATVIJAS NOVADIEM.


Virtuāla vietas izzināšana pirms došanās uz to vairs nav nekāds jaunums. Kopš internets kļuvis par nozīmīgu cilvēka ikdienas daļu, aizvien vairāk par visu vēlamies pārliecināties, neatejot no savām digitālajām ierīcēm un kā vēl labāk to izdarīt, ja ne to redzot un pašiem virtuāli izstaigājot. Latvia360.com dod iespēju ikvienam cilvēkam, atrodoties jebkurā pasaules malā, ieraudzīt vērtības, ar ko Latvija var lepoties. Platforma ļauj virtuāli izstaigāt vietas, kur vēl nav būts un tai pat laikā ļaut atgriezties tajās, kas reiz jau apmeklētas un nav atstājušas vienaldzīgu.

Kāpēc virtuālas tūres?

Mēs uztveram pasauli vizuāli un ikkatrs lēmums, ko pieņemam ietver sevī šo aspektu. Mēs vēlamies atvieglot lēmumu pieņemšanu tiem, kas plāno apmeklēt Jūsu novadu. Padarīt šo procesu vieglāku, interesantāku un vizuāli baudāmu.IZVIETOŠANAS IESPĒJAS

IZVEIDOTO VIRTUĀLO TŪRI JŪS VARĒSIET INTEGRĒT SAVĀ MĀJAS LAPĀ, SOCIĀLAJOS TĪKLOS, DALĪTIES AR SAVIEM KLIENTIEM. TĀ BŪS  NOVADA PIEDĀVĀJĀMUĀ, KĀ ARĪ VISAS LATVIJAS VIRTUĀLAJĀ PLATFORMĀ - LATVIA360.COM
PARTNERI

Latvia360.com izveidotās virtuālās tūres tiek izvietotas arī pie mūsu sadarbības partneriem!


PIEVIENOŠANĀS LATVIA360.COM

IZVEIDOT VIRTUĀLU TŪRI JŪSU VIETAI

Katra Latvijas pilsēta un novads var lepoties ar brīnumskaistām vietām, konditorijām ar gardākajām kūciņām, aizrautīgākajām atpūtas vietām un tā varētu turpināt bezgalīgi.

Parādiet vērtības ar ko Jūs lepojaties, pievienojoties pilsētas virtuālajai pastaigai, pievienojoties virtuālajai Latvijai - parādiet sevi, lai visi par Jums uzzina!

CENAS

NORĀDĪTĀS CENAS BEZ PVN

Atsauksme

« Pateicoties Skatskat.lv mūsu viesnīcas pārdošanas, mārketinga un pasākumu organizēšanas komanda ieguva mūsdienīgu un radošu risinājumu, kas ne tikai atviegloja ikdienas darbu, bet arī ļāva viesnīcas viesiem un klientiem ieraudzīt to no cita, daudz kvalitatīvāka skatu punkta.  

Īpaši vēlētos pateikties Skatskat.lv par īpašo attieksmi, pacietību un izcilu servisu, kas patīkami pārsteidza pat mūsu apkalpošanas sfēras pieredzējušos profesionāļus. »

Artjoms Dadoenkovs, Radisson Blu

LĀSMA BAIKOVA

PROJEKTU VADĪTĀJA 

lasma@skatskat.lv

+371 26353764

www.latvia360.com

www.skatskat.lv